Z teatrem na Ty! Warsztaty teatralne

Z teatrem na Ty! Warsztaty teatralne

Manager
Łukasz Niezgoda
+48 608 305 688
lukasz@skene.pl

Profile zawodowe

Grupę tworzą

Kinga Kowalska (dawniej Waligóra)

Program

Z TEATREM NA TY

Zajęcia w ramach programu `Z teatrem na ty` przeznaczone są dla dzieci (od 4 lat), młodzieży i dorosłych w indywidualnie ustalanych grupach wiekowych. Podczas warsztatów Uczestnicy rozwijają własną indywidualność, kreatywność oraz wyobraźnię, budują pewność siebie i poczucie własnej wartości, nabywają umiejętności pracy w grupie, a przez to pokonują trudności związane z występowaniem przed innymi. Zajęcia teatralne prowadzone w oparciu o ćwiczenia: zespołowo-integrujące, na koncentrację, z wykorzystaniem elementów ruchu scenicznego, dykcji i emisji głosu, elementarnych zadań aktorskich, pracy z tekstem. Warsztaty mają na celu: budowanie pewności siebie rozwijanie własnej indywidualności pokonywanie nieśmiałości i tremy ćwiczenie dykcji i emisji głosu Istnieje możliwość poprowadzenia warsztatów cyklicznych na terenie Krakowa i okolic - wówczas poza powyższym programem pracujemy nad spektaklem, który jest efektem finalnym naszych zajęć.

Resume

KINGA KOWALSKA (dawniej: WALIGÓRA) - aktorka, logopeda, pedagog Współpracuje z krakowskim Teatrem Barakah; pracowała także w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Lublinie, w Teatrze Kameralnym, na Scenie Prapremier In Vitro oraz w Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. Można ją również zobaczyć na małym ekranie w rolach serialowych („Na dobre i na złe”, „M jak miłość”, „Na wspólnej”, „Komisarz Alex”, „O mnie się nie martw”). Jako instruktor teatralny pracuje od 2009 roku; do tej pory przeprowadziła szereg warsztatów (z dziećmi od 4 lat w przedszkolach, z młodzieżą i dorosłymi w domach kultury) i szkoleń teatralnych (dla instruktorów teatralnych i prowadzących zajęcia teatralne). Jest wykładowcą w krakowskiej Szkole Aktorskiej SPOT. W swojej pracy wykorzystuje doświadczenia zarówno sceniczne, jak i logopedyczne.

O nas

Impresariat Skene powstał na bazie Agencji Aktorskiej Skene (1993). Proponujemy oprawę artystyczną eventów realizowaną przez zawodowych aktorów. Aktorzy jako konferansjerzy (również wielojęzyczni), we własnych recitalach aktorskich i projektach muzycznych, w monodramach i innych projektach teatralnych, spotkaniach autorskich, musicalach oraz w projektach wymykających się kategoryzacji.

Kontakt

Impresariat Skene
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat