Jacek Kawalec

Jacek Kawalec

Manager
Łukasz Niezgoda
+48 608 305 688
lukasz@skene.pl
Impresario
Asia Kucharz
+48 797 427 144
impresariat@skene.pl

Profile zawodowe

Tworzy również z

WINDA DO NIEBA czyli czworo po czterdziestce

Repertuar

MUZYCZNE TWARZE JACKA KAWALCA

Projekt -„Muzyczne Twarze Jacka Kawalca”. Stworzyliśmy wyjątkowy i atrakcyjny koncert, który dzięki ponadczasowemu repertuarowi trafia do szerokiej grupy widzów. Jacek Kawalec znany dotąd głównie jako aktor, prezentuje znakomity warsztat wokalny w utworach najwybitniejszych wokalistów wszech czasów. Jacek Kawalec, którego umiejętności mogliśmy już poznać w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” śpiewa ekstremalnie różnymi głosami wcielając się wokalnie w postaci takich artystów jak Sting, Louis Armstong, Robert Plant, czy Czesław Niemen i wielu innych. Występ wzbogacony jest aktorskimi interpretacjami satyrycznych tekstów sięgających do formy szlachetnego, tradycyjnego kabaretu sięgającego w stylistyce do takich wzorców, jak „Kabaret Starszych Panów”, czy „Dudek”. Koncert w zależności od oczekiwań trwa od 60 do 90 minut. Koncert w większym lub mniejszym składzie.

JOE COCKER śpiewa Jacek Kawalec

`JOE COCKER - śpiewa JACEK KAWALEC z ORKIESTRĄ` - koncert 11 wybitnych muzyków 100% LIVE! 90 minut największych hitów MISTRZA Oprawa multimedialna - projekcje filmowe oddające atmosferę i historię kariery Joe Cockera. Zwiastun koncertu `JOE COCKER - śpiewa JACEK KAWALEC z ORKIESTRĄ” (Proszę kliknąć poniższy link, by obejrzeć kilkuminutowy film z koncertu) https://youtu.be/cqKEEMDVy_o

O nas

Impresariat Skene powstał na bazie Agencji Aktorskiej Skene (1993). Proponujemy oprawę artystyczną eventów realizowaną przez zawodowych aktorów. Aktorzy jako konferansjerzy (również wielojęzyczni), we własnych recitalach aktorskich i projektach muzycznych, w monodramach i innych projektach teatralnych, spotkaniach autorskich, musicalach oraz w projektach wymykających się kategoryzacji.

Kontakt

Impresariat Skene
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat