Pod dachami Paryża. Pod dachami Moskwy.

Pod dachami Paryża. Pod dachami Moskwy.

Manager
Łukasz Niezgoda
+48 608 305 688
lukasz@skene.pl
Impresario
Asia Kucharz
+48 797 427 144
impresariat@skene.pl

Profile zawodowe

Grupę tworzą

Video

Repertuar

POD DACHAMI PARYŻA

Wieczór z najpiękniejszymi francuskimi piosenkami ostatniego stulecia, w kongenialnym wykonaniu Anny Guzik, Agnieszki Kudelskiej, Joanny Stefańskiej- Matraszek, Roberta Kudelskiego i Janusza Tylmana, z towarzyszeniem muzyków multiinstrumentalistów. W koncercie usłyszycie Państwo piosenki z repertuaru Piaf, Becaud, Aznavoura, Celine Dion oraz przeboje musicalowe. Cały wieczór w luźnym stylu i z klasą prowadzi Robert Kudelski. `Pod dachami Paryża` to najlepsza uczta muzyczna w Warszawie. Publiczność bawi się, nucąc z piękne francuskie przeboje z naszymi Artystami. Bisom nie ma końca. Zdarzają się często owacje na stojąco... Występują: Anna Guzik, Agnieszka Kudelska, Robert Kudelski, Joanna Stefańska Matraszek Zespół muzyczny: Janusz Tylman, Wojciech Kowalewski, Dariusz Świnoga, Wiesław Wysocki. recenzje (…) Scena rozbrzmiała wieloma przebojami zachęcającymi do miłosnych uniesień, zupełnie jak w czasie świetności artystów takich jak Edith Piaf czy Charles Aznavour. Jednak to nie ich utwory zdobyły serca publiczności, która tym razem szczególnie upodobała sobie wykonaną przez Annę Guzik piosenkę „Gigi L’amoroso” Dalidy oraz zaśpiewaną przez Roberta Kudelskiego „Nathalie” z repertuaru Gilberta Bécaud. (…) Słuchając tych melodii pozostaje tylko pogrążyć się w marzeniach, w pełnym wiary śnie, że ten taniec będzie trwał wiecznie.

POD DACHAMI MOSKWY

Najpiękniejsze rosyjskie piosenki ostatniego stulecia, w kongenialnym wykonaniu Anny Guzik, Agnieszki Kudelskiej, Joanny Stefańskiej- Matraszek, Roberta Kudelskiego i Janusza Tylmana, z towarzyszeniem muzyków multiinstrumentalistów. W koncercie usłyszycie Państwo piosenki z repertuaru Okudżawy, Wysockiego, Rozenbauma, aż po hity Ałły Pugaczowej. Cały wieczór w luźnym stylu i z klasą prowadzi Robert Kudelski.`Pod dachami Moskwy` to najlepsza uczta muzyczna z rosyjską piosenką w Polsce. Koncert został objęty Honorowym Patronatem Ambasadora Federacji Rosyjskiej. Występują: Anna Guzik, Agnieszka Kudelska, Robert Kudelski, Joanna Stefańska Matraszek Zespół muzyczny: Janusz Tylman, Wojciech Kowalewski, Dariusz Świnoga, Wiesław Wysocki.

O nas

Impresariat Skene powstał na bazie Agencji Aktorskiej Skene (1993). Proponujemy oprawę artystyczną eventów realizowaną przez zawodowych aktorów. Aktorzy jako konferansjerzy (również wielojęzyczni), we własnych recitalach aktorskich i projektach muzycznych, w monodramach i innych projektach teatralnych, spotkaniach autorskich, musicalach oraz w projektach wymykających się kategoryzacji.

Kontakt

Impresariat Skene
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat