BLUEBERRY HILL TRIO

BLUEBERRY HILL TRIO

Manager
Łukasz Niezgoda
+48 608 305 688
lukasz@skene.pl

Profile zawodowe

Grupę tworzą

Zofia Szulakowska

Video

Repertuar

Bluberry Hill Trio

PÓŁFINALIŚCI X EDYCJI PROGRAMU MAM TALENT Bluberry Hill to trio grające rockabilly oraz hillbilly - wczesną formę amerykańskiego rock and rolla. Ich koncerty to powrót do buntowniczych lat 50-tych, w których królowały gangi motocyklistów z pomadą na włosach, gorące pin-upki i wolnoobrotowe Cadillaki. Przypominają utwory zarówno znanych, jak i niszowych artystów tej epoki, m.in. Elvisa Presleya, Fatsa Domino, Brendy Lee. Ich autorski materiał nawiązuje do tradycji brzmieniowych Sun Records. Zespół ma już na swoim koncie wiele sukcesów m.in.: Udział w Polish Boogie Festival w Człuchowie Udział na Pikniku Country Mrągowo. Nagroda Specjalna na Festiwalu Krzysztofa Klenczona w Pułtusku Udany występ w półfinałach 10 edycji MAM TALENT w TVN Członkowie zespołu: Zofia Szulakowska - Wokal, gitara akustyczna. Aktorka, wokalistka bluesowa, autorka i reżyserka widowisk muzycznych, laureatka wielu konkursów wokalnych, uczestniczka III edycji Program X Factor Polska Dominik Gręda - Gitara prowadząca, jeden z nielicznych gitarzystów rockabilly w Polsce, posługuje się techniką fingerpicking, były gitarzysta The Real Gone Tones, z którymi nagrał płytę w prestiżowym berlińskim studiu Lightning Recorders Andrzej Chorzela - Kontrabas, weteran polskiej sceny rockabilly, przez ostatnie 15 lat współpracował z legendarnymi składami związanymi z rockabilly, takimi jak Skarpeta, Komety, Robotix, Bad Hamsters) z którymi wystąpił w Must Be The Music) oraz Burnin Hearts Gościnnie Wawrzyniec Młynarczyk - Perkusja, debiutant na scenie rockabilly. Obecnie jest uczniem szkoły muzycznej w klasie perkusji. Pomimo młodego ma już na swoim koncie udział w kilku projektach muzycznych. Gra m.in. w zespole RoamRoad, który jest laureatem wielu konkursów dla młodych talentów. Zespół gra w dwóch konfiguracjach: BLUEBERRY HILL TRIO – wokal, gitara akustyczna, gitara prowadząca, kontrabas. Opcja idealna na imprezy kameralne, do mniejszych klubów muzycznych, kameralne imprezy okolicznościowe. BLUEBERRY HILL BAND – wspomniany wcześniej skład rozszerzony o perkusję. Opcja koncertowa idealna na większe imprezy, m.in. imprezy plenerowe, duże koncerty, zloty motocyklowe.

Resume

Recenzje: (...) Kiedy mówimy „rock and roll”, myślimy Jerry Lee Lewis, Elvis Presley czy Roy Orbison, tak ale nie zapominajmy, że to główni przedstawiciele rockabilly . Od wczorajszej nocy również wymieniać wypada „Blueberry Hill Trio”. Zofia, Dominik, Andrzej przenieśli nas wczoraj do zbuntowanych lat pięćdziesiątych. Zrobili to tak, że wszyscy poczuli się jeszcze bardziej, bardziej młodsi. W tym muzycznym stylu najważniejsza jest osobowość artysty. Kiedy od dziecka słyszałem imię Zofia zawsze jak zaklęty stawał przed oczami obrazek uroczej Sofii Loren. Kiedy ujrzałem równie uroczą i również rudowłosą dziewczynę, nie przyszło by mi do głowy, że gdyby ktoś chciał wczoraj dokonać wyboru źródła zasilania energii, pobliska Elektrownia na Kawęczynie za sprawą pięknej Zosi ogłosiła by upadłość! Tak, ta dziewczyna ma taki power jakiego może jej pozazdrościć nie tylko niejedna Elektrownia ale również 9/10 członków rządu, parlamentu i łażącej ulicami ze skwaszonym nosem opozycji. Tak, minionej nocy rządził rockabilly w wykonaniu Blueberry Hill Trio, rządził tak, że wszystkie mentalne roszczenia słuchaczy zostały spełnione na wiele dni. (...) Andrzej Kosim

O nas

Impresariat Skene powstał na bazie Agencji Aktorskiej Skene (1993). Proponujemy oprawę artystyczną eventów realizowaną przez zawodowych aktorów. Aktorzy jako konferansjerzy (również wielojęzyczni), we własnych recitalach aktorskich i projektach muzycznych, w monodramach i innych projektach teatralnych, spotkaniach autorskich, musicalach oraz w projektach wymykających się kategoryzacji.

Kontakt

Impresariat Skene
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat