Warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci

Warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci

Manager
Łukasz Niezgoda
+48 608 305 688
lukasz@skene.pl

Profile zawodowe

Grupę tworzą

Ani Polarusz

Propozycje dla najmłodszych

Warsztat teatralny 123

Interaktywna zabawa z aktorką, marionetką i mimem `Raz, Dwa, Trzy.......mim` …dla Rodziców i dla Dzieci od 3 lat +... Zobaczycie niezwykłą historię śmiechu rozpisaną na role. Aktorka, marionetka i mim, każde z nich pokaże swoją sztukę, która bawi i uczy zarazem. Żywiołowa akcja jaka wywiąże się pomiędzy nimi wciągnie do wspólnej zabawy, zarówno małego jak i dużego widza. Ta elegancka i radosna opowieść, pełna zaskakujących momentów, trwać będzie 60 minut, a udział w niej wezmą: aktorka- Ani Polarusz marionetka- Eugeniusz Genio Gęgalski mim- Grzegorz Grzywacz Jest to autorski projekt Ani Polarusz

Warsztaty teatralno-plastyczne

Dla dzieci od lat 5 i Rodziców lub grup zorganizowanych 10-50 osób. Program spotkania: 1. Odwiedzimy wystawę lalek, składającą się z : ozdobnej LALKI, artystycznej LALKI (art-doll) teatralnej LALKI 2. Zapoznamy się z tajnikami Teatru marionetek  3. Zaprojektujemy i wykonamy marionetki 4. Zagramy marionetkowy spektakl na podstawie znanej wam baśni! :) Warsztaty prowadzi: Ani Polarusz (ani-rusz): reżyser, scenograf i aktorka Ozdobne lalki, artystyczne Lalki , pacynki, kukiełki, marionetki spotkanie trwa: 60 min.

O nas

Impresariat Skene powstał na bazie Agencji Aktorskiej Skene (1993). Proponujemy oprawę artystyczną eventów realizowaną przez zawodowych aktorów. Aktorzy jako konferansjerzy (również wielojęzyczni), we własnych recitalach aktorskich i projektach muzycznych, w monodramach i innych projektach teatralnych, spotkaniach autorskich, musicalach oraz w projektach wymykających się kategoryzacji.

Kontakt

Impresariat Skene
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat