Edyta Jungowska

Edyta Jungowska

Manager
Łukasz Niezgoda
+48 608 305 688
lukasz@skene.pl

Profile zawodowe

Tworzy również z

CUDOWNA TERAPIA

Propozycje dla najmłodszych

SPOTKANIA DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM

Godzinne spotkanie z Edytą Jungowską dla przedszkolaków starszych i młodszych. Aktorka zabierze dzieciaki w zaczarowany świat książek Astrid Lindgren. Spotkamy się z Lottą z ulicy Awanturników, Emilem ze Smalandii, albo rudowłosą Pippi. Między czytanymi fragmentami razem z Edytą Jungowską przedszkolaki będą udawać muchy, siłaczy, konie a nawet spróbujemy usłyszeć ciszę. Będziemy wyczarowywać kurtynę teatralną i dowiemy dlaczego Pippi nosiła zawsze za duże buty. Czytane przez aktorkę teksty dobieramy w zależności od wieku dzieci i potrzeb grupy. Jeśli rozrzut wiekowy dzieci jest duży z doświadczenia dotychczasowego wolimy w ramach jednego honorarium nawet dwa spotkania w miarę jednolitej grupie wiekowej (3-4 latki i 5-6 latki).

SPOKANIA DLA DZIECI W WIEKU SZKOLNYM

6-8 lat (1-3 klasa szkoły podstawowej) 9-11 lat ( 4-6 klaska szkoły podstawowej) Spotkanie z Edytą Jungowską dla uczniów. Około półtoragodzinna zabawa z ulubionymi bohaterami książek Astrid Lindgren. Czytane fragmenty przeplatane są interaktywną zabawą oraz rozmową aktorki z dziećmi. Zamieniamy się w siłaczy rodem z cyrku do jakiego trafiła Pippi, stajemy się na chwilę kłamczuchami, próbujemy złapać parzącą piłkę, rozwiązujemy zagadki literackie. A wszystkim dyryguje oczywiście Edyta Jungowska, najbardziej znany głos Pippi. Czytane teksty dopasowujemy oczywiście do wieku dzieci oraz potrzeb grupy. 12-14 lat Spotkanie dla gimnazjalistów z udziałem Edyty Jungowskiej. Półtoragodzinne spotkanie w formie wywiadu-rozmowy młodzieży z aktorką. (praca na planie filmowym, praca w teatrze, nagrywanie audiobooka, warsztat aktorski), możliwość puszczenia piosenek nagranych przez aktorkę lub fragmentów filmów.

SPOTKANIE Z UCZNIAMI ROZSZERZONE O WARSZTATY Z ANIMATOREM

PIERWSZA CZĘŚĆ SPOTKANIA: Propozycja spotkania z Edytą Jungowską z dodatkowymi warsztatami literacko-plastycznymi. Spotkanie z Edytą Jungowską dla uczniów. Około godzinna zabawa z ulubionymi bohaterami książek Astrid Lindgren. Czytane fragmenty przeplatane są interaktywną zabawą oraz rozmową aktorki z dziećmi. Zamieniamy się w siłaczy rodem z cyrku do jakiego trafiła Pippi, stajemy się na chwilę kłamczuchami, próbujemy złapać parzącą piłkę, rozwiązujemy zagadki literackie. A wszystkim dyryguje oczywiście Edyta Jungowska, najbardziej znany głos Pippi. Możliwy jest oczywiście wybór książki spoza oferty wydawniczej wydawnictwa Jung-off-ska. Czytane teksty dopasowujemy do wieku dzieci oraz potrzeb grupy. DRUGA CZĘŚĆ SPOTKANIA: to warsztaty plastyczno-literackie prowadzone przez animatora. Zajęcia powiązane są tematycznie z tekstami czytanymi podczas pierwszej części imprezy. Dzieciaki robią np. zakładki do książek, mikstury Pippi, urządzamy bitwę naleśnikową, malujemy wielką Willę Śmiesznotkę, przeciągamy linę, albo konstruujemy śmigło Karlssona. Scenariusz warsztatów zawsze dopasowujemy indywidualnie, w zależności od wieku dzieci, liczebności grupy, charakteru i czasu trwania imprezy oraz tematu przewodniego. Animator prowadzący przygotowuje do akceptacji organizatora szczegółowy plan aktywności. Potrzebne materiały ustalane są w zależności od scenariusza. Przy okazji wszystkich spotkań wydawnictwo przygotowuje specjalną ofertę cenową na audiobooki, a po spotkaniu zawsze jest czas na autografy i chwilę indywidualnej rozmowy. Podczas spotkań puszczane są animacje dotyczące audiobooków Astrid Lindgren.

O nas

Impresariat Skene powstał na bazie Agencji Aktorskiej Skene (1993). Proponujemy oprawę artystyczną eventów realizowaną przez zawodowych aktorów. Aktorzy jako konferansjerzy (również wielojęzyczni), we własnych recitalach aktorskich i projektach muzycznych, w monodramach i innych projektach teatralnych, spotkaniach autorskich, musicalach oraz w projektach wymykających się kategoryzacji.

Kontakt

Impresariat Skene
00-724 Warszawa
ul. Chełmska 21

Aktualności

Skene.Aktorska
Skene.Epizodyści
Skene.Teatr
Skene.Impresariat