Paweł Lipnicki

>> wróć do listy osób
  • Paweł Lipnicki
  • Paweł Lipnicki
  • Paweł Lipnicki
  • Paweł Lipnicki
  • Paweł Lipnicki
  • Paweł Lipnicki
  • Paweł Lipnicki

Konferansjer
Płeć mężczyzna
Rok urodzenia 1956
Manager Łukasz Niezgoda
lukasz@skene.pl
+48 608 305 688
> Pobierz portfolio
Profile zawodowe
> Aktor> Konferansjer
Tworzy również z:
Szczęśliwa Sarmacja

Resume Aktor, wokalista, konferansjer, prezenter TV, trener szkoleniowiec, pisarz oraz scenarzysta.

AKTOR (informacje na profilu aktorskim) w swoim dorobku ma role w sztukach teatralnych, operetkach, musicalach, filmach, serialach oraz programach telewizyjnych.

PREZENTER TV od 1993 r.. Prowadzenie programów TV : „Mama i Ja”, autorskiego „STRES MA WIELKIE OCZY” w bloku programowym pt.: ` SAMI O SOBIE ` ; ` KAWA CZY HERBATA `; scenariusz i prowadzenie programu historyczno- edukacyjnego dla TV Edukacyjnej TVP Pr. 1. pt.: ` ORZEŁ CZY RESZKA ` o historii pieniądza w Polsce w reżyserii A. Konica.

WOKALISTA – szeroki repertuar wokalny – od klasyki przez operetkę, musical, soul, gospel, ballady, shanties, country, pop i estradę aż do rocka i reggae. W dorobku ma 6 CD, programy radiowe i telewizyjne, trasy koncertowe krajowe i zagraniczne. Zaśpiewał ponad 15 000 przedstawień i koncertów.

SZERMIERZ BRONI HISTORYCZNYCH – wiek X, XIII, XVII .

TRENER SZKOLENIOWIEC – twórca autorskich sympozjów oraz programów szkoleniowych dla VIP-ów, managerów, wyższych urzędników, polityków, trenerów etc. Ma 28 lat doświadczenia w prowadzeniu szkoleń i ponad 20 autorskich programów szkoleniowych.

Zajmuje się prowadzeniem konferencji (np. Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych) , zjazdów ( w tym np. Walny Zjazd PSL). plenerów ( np. RMF FM ), „Voyage”, „PKO B.P, Henkel Polska, Panasonic, Philips, Triumph, Diageo i wiele, wiele innych.

Wszechstronnie uzdolniony z niesamowitą energią do działania i realizowania swoich pasji. Jego doskonała prezencja oraz wszechstronne zainteresowania i umiejętności pozwalają na prowadzenie zarówno eleganckich spotkań jak i plenerowych w stylu Wikingów, Sarmatów, Celtów.
To bardzo wyróżnia go pośród konferansjerów.
Konferansjerkę prowadzi w języku polskim oraz angielskim (brytyjskim ze szkockim akcentem).