Przyszedł mężczyzna do kobiety

>> wróć do listy osób
 • Przyszedł mężczyzna do kobiety
 • Przyszedł mężczyzna do kobiety
 • Przyszedł mężczyzna do kobiety
 • Przyszedł mężczyzna do kobiety
 • Przyszedł mężczyzna do kobiety
 • Przyszedł mężczyzna do kobiety

Spektakl
Manager Łukasz Niezgoda
lukasz@skene.pl
+48 608 305 688
> Pobierz portfolio > Obejrzyj filmy
Profile zawodowe
> Spektakl
Program artystyczny  
„PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY”
Siemion Złotnikow
(sztuka dwuosobowa)

Pewnego dnia przyszedł mężczyzna do kobiety. Zwyczajny mężczyzna do zwyczajnej kobiety.
Co mogło się wtedy wydarzyć?
Przecież to mogła być historia każdego z nas.
Zaaranżowane spotkanie od początku przebiega nie tak. Rozczarowanie?
A może jednak warto spróbować? Początkowa wzajemna fascynacja, zauroczenie, deklaracje i miłosna euforia, ustępują miejsca tragikomicznej awanturze. Czy tak krótka znajomość przetrwa? Oboje są spragnieni miłości i akceptacji.
Ona – rozwódka, realistka, wie czego chce i pewnie stąpa po ziemi, ale w życiu zabrakło jej szczęścia. Liczy, że wizyta Wiktora będzie dla niej szansą na odmianę losu.
On – aptekarz po przejściach, nieśmiały, niezgrabny, zakompleksiony, ale z duszą poety. Rozpaczliwie szukający ciepła i zrozumienia.

Oboje muszą dokonać wyboru pomiędzy dalekim od doskonałości partnerem a samotnością. Autor porusza w niej odwieczny problem różnic płci, który jest głównym źródłem nieporozumień i konfliktów. Świetna obsada i doskonale napisany tekst dadzą Państwu wiele satysfakcji. Zapraszamy.

Honorarium: Zaloguj się aby zobaczyć informacje o honorarium
Resume Siemion Złotnikow, urodził się w 1945r w Samarkandzie.
Z wykształcenia jest filologiem. Pracował jako elektromonter, dziennikarz sportowy oraz trener. W wieku trzydziestu lat, nieoczekiwanie napisał swoją pierwszą sztukę. Spektakl Przyszedł mężczyzna do kobiety miał swoją premierę w moskiewskim Teatrze im. Puszkina. W 1986r w Teatrze Nowym w Łodzi odbyła się jej polska prapremiera. Siemion Złotnikow obecnie mieszka i pracuje w Izraelu.„Piszę sztuki o ludziach, którym współczuję, którymi się zachwycam i z których jestem dumny.”- Siemion Złotnikow


Anna Wojton – aktorka teatralna i filmowa. Współpracowała z teatrami: Powszechnym, Ateneum, Nowym, Ochoty w Warszawie. Debiutowała w filmie fabularnym pt. Nowy York, 4 rano. Zagrała w serialach, m.in. w: Na Wspólnej, M jak Miłość, Odwróceni, Na dobre i na złe, Tylko miłość, To nie koniec świata, Ranczo. Wystąpiła w filmach Marka Koterskiego pt. Dzień Świra i Wszyscy jesteśmy Chrystusami. Znana głównie z roli Mariolki w serialu W Labiryncie, a następnie z kontynuacji tej roli w serialu Klan.


Leon Charewicz – aktor Teatru Współczesnego w Warszawie, jak również aktor filmowy i telewizyjny. Zagrał m.in. w produkcjach: Kingsajz, Matki, żony i kochanki, Rodzina Zastępcza, Na wspólnej, Przeprowadzki, Świat wg. Kiepskich, Czas Honoru, Prawo Agaty, Holel 52, Lekarze. Rola aptekarza w serialu Rancho, przyniosła mu ogromną popularność. Dubbingował postać Artura Weasley’a we wszystkich częściach przygód Harrego Pottera.
Aktor otrzymał Srebrny Krzyż Zasługi w 1989r.