7. PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

>> wróć do listy osób
  •  7. PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY
  •  7. PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY
  •  7. PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY
  •  7. PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY
  •  7. PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY

Spektakl
Manager Łukasz Niezgoda
lukasz@skene.pl
+48 608 305 688
Impresario Joanna Wysocka
impresariat@skene.pl
+48 797 582 731
> Pobierz portfolio > Obejrzyj filmy
Profile zawodowe
> Spektakl
Program artystyczny  
„PRZYSZEDŁ MĘŻCZYZNA DO KOBIETY”
Siemion Złotnikow
(sztuka dwuosobowa)

„Przyszedł mężczyzna do kobiety” czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością. Wzruszająca komedia o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. Historia o po-targanych życiem ludziach, których smutne i powszednie troski przemieniają się w namiętne uczucie. Miłość Niny i Wiktora jest dowodem na to, że życie bez ukochanej osoby jest jałowe i smut-ne. Przekonaj się, że to sztuka także o Tobie i że na miłość nie jest nigdy za późno. Może ten spektakl stanie się dla Ciebie pomocą w rozwiązaniu uczuciowych dylematów?
Przyjdź, zobacz! Przyjdź pośmiej się z nami!
Przyjdź i zacznij bardziej kochać!

Tadeusz Chudecki - znany nie tylko z teatru, filmu, seriali i telewizyjnych programów dla dzieci.
Pracował z takimi reżyserami jak Andrzej Wajda, Kazimierz Kutz, Adam Hanuszkiewicz. Dużą popularność przyniosła mu rola Henia w serialu „M jak miłość”. Jego życiową pasją są także podróże. Życie zawodowe łaczy z nieustannymi wyprawami po świecie. Odwiedził przeszło 120 krajów, napisał trzy przewodniki: „Podróże na każdą kie-szeń”, „Dalej w drogę” i „Historia jednej podróży – Azja. Od niedawna realizuje dla TVP1 swój autorski program: „Podróże z Chudeckim”.

Viola Arlak – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, przez dziewięć lat występowała w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, gdzie zagrała trzydzieści głównych ról. Sześciokrotnie nagradzana uznaniem widzów w plebiscycie „Dzikie Róże”; najbar-dziej znana z seriali „M jak miłość”, „Ranczo” oraz z filmów fabular-nych, „Dzień świra” i „Obywatel” Jerzego Stuhra. Można ją oglądać na deskach warszawskich teatrów.

Honorarium: Zaloguj się aby zobaczyć informacje o honorarium
Resume .