Dariusz Kordek

>> wróć do listy osób
  • Dariusz Kordek
  • Dariusz Kordek
  • Dariusz Kordek
  • Dariusz Kordek
  • Dariusz Kordek

Recital
Płeć mężczyzna
Rok urodzenia 1965
Manager Łukasz Niezgoda
lukasz@skene.pl
+48 608 305 688
Języki obce angielski brit.
> Pobierz portfolio > Obejrzyj filmy
Profile zawodowe
> Aktor> Konferansjer> Recital
Grupę tworzą:
4. BODO - MUSICAL
Repertuar  
Muzyczna podróż Dariusza Kordka
Koncert jednego z najsłynniejszych polskich aktorów musicalowych. Muzyczna podróż przez różne etapy aktorskiej drogi, od początków w Teatrze Studio Buffo, musicale Teatru Roma, przez piosenki z solowych płyt (`Tylko cień`z 1996 r., `Sztuka kochania, czyli serdeczne porachunki` z 2004 r.).

Nie zabraknie też piosenek, które Darek wykonał w dwóch programach rozrywkowych Telewizji Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Jak oni śpiewają” oraz przebojów z 20. lecia międzywojennego.

Usłyszymy min. „A ja nie” z musicalu „Metro”, „Deszczową piosenkę”, „Mój przyjacielu”, „I ‘m sailing”, „She’s like the wind”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”. Będą także piosenki autorstwa Romualda Lipko, Seweryna Krajewskiego.

Darek Kordek jest także fantastycznym konferansjerem i urodzonym estradowcem. W każdych okolicznościach znajduje doskonały kontakt z publicznością a zatem podczas koncertu nie zabraknie zabawnych anegdot, dowcipów i interakcji z publicznością.

Program koncertu Podróż Muzyczna z Dariuszem Kordkiem

1. Zrób to tak
2. Umówiłem się z nią na dziewiątą
3. Tango Milonga
4. Zimny Drań
5. Lucia
6. Apasjonata
7. Bella donna
8. Blondynka
9. Kuba
10. Arivederci Roma
11. Nie płacz kiedy odjadę
12. Kochać jak to łatwo powiedzieć
13. Kiedy mnie już nie będzie
14. Ja już tamtej nie pamiętam
15. Deszczowa piosenka
16. A ja nie (Metro)
17. Mój przyjacielu
18. I ‘m sailing
19. Chwile
20. She’s like the wind
21. Codziennie ktoś mówi mi nie
22. Czas kiedy jesteś ze mną
23. My Cyganie

Dariusz Kordek – aktor, teatralny, musicalowy, filmowy, wokalista. W 1988 r ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie (obecnie Akademia Teatralna). Jeszcze podczas studiów otrzymał nagrodę na VI Ogólnopolskim Przeglądzie Przedstawień Dyplomowych Szkół Teatralnych w Łodzi, za podwójną rolę Kacpra i Leondera, w spektaklu: `Czyste szaleństwo`, w reżyserii Jana Englerta. W 1989 zdobył jedną z trzech głównych nagród -Nagrodę Pagartu i stypendium pieniężne Ministerstwa Kultury i Sztuki za wykonanie piosenki „Och, ty w życiu” na X Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Szczególną popularność przyniósł mu musical „Metro” wystawiany w Teatrze Studio Buffo, a największą sławę zyskał występują w serialu „W Labiryncie”. Potem przyszły duże role w takich filmach jak „Kroll” Władysława Pasikowskiego, „Młode Wilki” Jarosława Jakimowicza czy w kultowych komediach końca lat 90.tych p „Sztos” „Fuks”, „Sezon na Leszcza” i „Poranek Kojota” . Niemal na stałe współpracuje w Teatrem Muzycznym Roma, występując w takich musicalach jak „Deszczowa piosenka” czy „Mamma mia”. Ostatnio można było go zobaczyć w dwóch popularnych programach muzycznych Telewizji Polsat „Jak oni śpiewają” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Od 2016 roku gra główną rolę w spektaklu „Bodo Musical”, z którym występuję na scenach w całej Polsce.