Pod dachami Paryża

>> wróć do listy osób
 • Pod dachami Paryża
 • Pod dachami Paryża
 • Pod dachami Paryża
 • Pod dachami Paryża
 • Pod dachami Paryża
 • Pod dachami Paryża

Projekt muzyczny
Manager Łukasz Niezgoda
lukasz@skene.pl
+48 608 305 688
> Pobierz portfolio > Obejrzyj filmy
Profile zawodowe
> Projekt muzyczny
Grupę tworzą:
Robert Kudelski
Aktor, Konferansjer, Recital
Repertuar  
POD DACHAMI PARYŻA
Wieczór z najpiękniejszymi francuskimi piosenkami ostatniego stulecia, w kongenialnym wykonaniu Anny Guzik, Agnieszki Kudelskiej, Joanny Stefańskiej- Matraszek, Roberta Kudelskiego i Janusza Tylmana, z towarzyszeniem muzyków multiinstrumentalistów.

W koncercie usłyszycie Państwo piosenki z repertuaru Piaf, Becaud, Aznavoura, Celine Dion oraz przeboje musicalowe. Cały wieczór w luźnym stylu i z klasą prowadzi Robert Kudelski. `Pod dachami Paryża` to najlepsza uczta muzyczna w Warszawie. Publiczność bawi się, nucąc z piękne francuskie przeboje z naszymi Artystami. Bisom nie ma końca. Zdarzają się często owacje na stojąco...

Występują: Anna Guzik, Agnieszka Kudelska, Robert Kudelski, Joanna Stefańska Matraszek Zespół muzyczny: Janusz Tylman, Wojciech Kowalewski, Dariusz Świnoga, Wiesław Wysocki.

recenzje
(…) Scena rozbrzmiała wieloma przebojami zachęcającymi do miłosnych uniesień, zupełnie jak w czasie świetności artystów takich jak Edith Piaf czy Charles Aznavour. Jednak to nie ich utwory zdobyły serca publiczności, która tym razem szczególnie upodobała sobie wykonaną przez Annę Guzik piosenkę „Gigi L’amoroso” Dalidy oraz zaśpiewaną przez Roberta Kudelskiego „Nathalie” z repertuaru Gilberta Bécaud.
(…)
Słuchając tych melodii pozostaje tylko pogrążyć się w marzeniach, w pełnym wiary śnie, że ten taniec będzie trwał wiecznie.