Dominika Gwit

>> wróć do listy osób
  • Dominika Gwit
  • Dominika Gwit
  • Dominika Gwit
  • Dominika Gwit
  • Dominika Gwit

Konferansjer
Płeć kobieta
Rok urodzenia 1988
Manager Łukasz Niezgoda
lukasz@skene.pl
+48 608 305 688
> Pobierz portfolio > Obejrzyj filmy
Profile zawodowe
> Aktor> Konferansjer
Tworzy również z:
2 - sztuka Jima Cartwrighta
Resume Dominika Gwit - Absolwentka szkoły aktorskiej Lart Studio w Krakowie, Wyższej Szkoły Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni m.in. w roli bankierki w spektaklu `Mały Książę` oraz w głównej roli w musicalu `Szach i Papuga`.
Znana m.in. z popularnych seriali stacji TVN `Przepis na życie`, `Singielka`. W 2012 roku zdała aktorski egzamin eksternistyczny w Związku Artystów Scen Polskich.
Od 2010 do 2014 roku dziennikarka Polskiej Agencji Prasowej. Od 2014 do 2016 roku związana z agencją PR ZaZa Media. Pełniła tam funkcję specjalisty ds. PR. Od marca 2015 do stycznia 2016 prowadziła cykl `Odważ(e)ni` w programie Dzień Dobry TVN. W 2016 roku pisała felietony dla Cosmopolitan.pl. 27 kwietnia 2016 roku, nakładem Wydawnictwa Muza, wyjdzie jej pierwsza książka `Moja droga do nowego życia`, w której aktorka opisuje swoje problemy z wagą.
Gwit jest także autorką bloga na platformie NaTemat.pl . W październiku 2016 roku odbędzie się premiera sztuki `Dwa` w Teatrze Hugonówka, w której Gwit gra jedną z głównych ról.

Jako konferansjerka m.in. :

- Pokaz Młodych Zdolnych,

- Otwarcie salonu jubilerskiego W. Śliwiński

- Konferencja prasowa serwisu PAP Life

- Konferencja prasowa Superprodukcji Biblia Audio.

- koncert z okazji rocznicy Światowych Dni Młodzieży w Krakowie (Tauron Arena) 2017 - współprowadzenie z Marcinem Korczem