Paweł Oksanowicz

>> wróć do listy osób
  • Paweł Oksanowicz
  • Paweł Oksanowicz
  • Paweł Oksanowicz
  • Paweł Oksanowicz
  • Paweł Oksanowicz

Konferansjer
Płeć mężczyzna
Rok urodzenia 1970
Manager Łukasz Niezgoda
lukasz@skene.pl
+48 608 305 688
Języki obce angielski brit.
> Pobierz portfolio
Profile zawodowe
> Konferansjer
Resume Dziennikarz radiowy, telewizyjny, moderator, autor i redaktor tekstów.

Ma ponad 20. letnie doświadczenie w mediach – w prasie, radiu, telewizji i Internecie. Pracował dla: RMF.FM, Radia Zet, Radia PIN, Radia Kolor. Obecnie w MUZO.FM (Grupa POLSAT).
Jako prezenter TV pracował w stacjach: RTL 7, TVP2, POLSAT BIZNES.
Pracuje w portalu internetowym nienieodpowiedzialni.pl, gdzie pisze i redaguje teksty dotyczące etyki w biznesie i społeczeństwie.
Współpracuje z Ośrodkiem Dialogu i Analiz dla biznesu THINKTANK.
Zajmuje się CSR, zrównoważonym rozwojem, w tym zrównoważonym budownictwem i smart cities, ekosystemom startupów, nowymi technologiami, takim jak blockchain i ich wpływowi na społeczeństwo, etyce w systemie finansowym, globalizacją, AI i IoT. Napisał i opublikował 10. książek; w tym roku wyda kolejną, dotyczącą blockchain.
W ciągu ostatnich 4 lat poprowadził prawie 100 konferencji, kongresów, spotkań biznesowych dla znaczących marek na rynku FMCG, branży finansowej, paliwowej, ubezpieczeniowej, energetycznej, motoryzacyjnej i innych, tj.: Orlen, Tesco, PZU, Henkel, L’Oreal, Ikea, BMW, Audi, Orange, BGŻ BNP Paribas, Alior Bank, Metropolitan Investment.
Współpracuje też z 3 sektorem. Np. prowadził galę „Dobroczyńcy Roku”, kolejne edycje „Innoavation Day” Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR i inne tego typu wydarzenia.
Doświadczenie i umiejętności w skutecznym zarządzaniu relacjami na żywo,
w przeprowadzaniu wywiadów telewizyjnych i radiowych, moderowanie wydarzeń zgodnie z założonymi celami i informacjami jakie z nich wynikają, pozwalają mu być skutecznym i sprawnym moderatorem