Muzyka o małym księciu

>> wróć do listy osób
  •  Muzyka o małym księciu
  •  Muzyka o małym księciu
  •  Muzyka o małym księciu
  •  Muzyka o małym księciu

Dla dzieci
poprzednie
następne
> Pobierz portfolio
Profile zawodowe
> Dla dzieci
Propozycje dla najmłodszych  
wg. Antonie de Saint-Exupery - MUZYKA O MAŁYM KSIĘCIU
Spektakl muzyczny dla Rodziców i dla Dzieci od lat 6

Ten spektakl jest dla małych i dużych widzów. Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, chociaż niewielu z nich o tym pamięta. Dlatego Mały Książę jest z nami po to żebyśmy mogli zobaczyć co jest najważniejsze, czego nie da się zobaczyć gołym okiem, żebyśmy usłyszeli swoim sercem historię o Małym Księciu który spadł z nieba… Jednak był zbyt mały żeby móc zrozumieć tyle sprzeczności. Twórcy spektaklu stworzyli swą historie i muzykę, żeby więcej opowiedzieć jak i dlaczego powstała książka Exupery, “Mały Książę”.

Twórcy spektaklu:
Anna Polarusz – scenariusz, reżyseria, marionetki, wykonanie aktorskie
Mariusz Żółkiewka - kompozytor
Zespół SUNDARAM – muzyka na żywo

Istnieje możliwość zorganizowania po spektaklu wystawy lalek autorstwa Anny Polarusz („Bez lalki, ani-rusz!”). Każda z zaprezentowanych lalek jest dziełem sztuki grającym w spektaklu”.
Jak sama Artystka mówi:
„Lalka artystyczna to dla mnie dzieło sztuki. Każda praca jest niepowtarzalna, jak obraz, którego nie można powtórzyć dwa razy. (…) Każda z nich ma swoją duszę. (...)”

Wymagania techniczne: Sala na 40 – 300 osób mikroporty przy większej sali światło (kolory: zielone, niebieskie, ciemno-niebieskie, jasnożółte, czerwone decor – fotel lub krzesło w stylu modern lub barok

Honorarium: Zaloguj się aby zobaczyć informacje o honorarium